Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Ay: Eylül 2010

27 Eylül 2010 / Sağlık haberleri

Kızılcık Sağlık Faydaları

Kızılcığın sağlığınız için yararları olduğunu biliyor muydunuz? aslında son zamanlarda keşfedilmiştir. Yani burada biz kızılcık, gıda koruyucu ve boya kumaşlarda olmak dışında sağlık yararlarından bahsetmek istiyorum. Kızılcık Yabanmersini ve yaban mersini ailesine aittir ve ılıman bölgelerde çoğunlukla, tırmanıcı sarmaşıklarda yetişen küçük bir meyvedir. Kızılcık suyu şekerli değildir bu çok fazla tartışıldı. Sağlığınız için kızılcık faydalarını aşağıda maddeler halinde listeliyoruz:

Etiketler: , , ,

Devamı

 
22 Eylül 2010 / Diyet Programı

Düşük Carb Gıda Listesi

Bu önemlidir, gıda, beyaz düşük carb diyet izin verilmez un ve şeker içeren gıdalar ile kilo vermeniz zordur. Meyvelerde ise çoğuna izin verilmemektedir. Karbonhidratların günlük izin gram sayısı kişiden kişiye göre değişir. Yaklaşık 20 gram veya daha az karbonhidrat gerekebilir. Diğerleri başarıyla Günde 50 veya 60 gram kilo verebilir.

Etiketler: , ,

Devamı

 
20 Eylül 2010 / Sağlık haberleri

Atkins diyeti haberleri

Atkins Nutritionals, çok düşük karbonhidrat Atkins diyeti teşvik kilo kaybı organizasyonu, Robert Atkins’in ABD’de yaratmış olduğu kurum resmen iflası için dilekçe verdi. Şirket 1989 yılında Dr. Robert C Atkins tarafından kurulmuştu. İflasın nedeni Atkins türü düşük karbonhidratlı gıda ürünlerine takeplerin azalması olarak gözükmekte. Bir çok diyetisyenlerin ise şirket hakkında ki gözlemleri bu tür gıdaların insan sağlığına zarar verdiğini açıklaması olmuştu.

Etiketler: , ,

Devamı

 
19 Eylül 2010 / Fx15 hakkında, Yeni Fx15

Fx15 yorumlar

Çok kilolu ve obez insanlar için bugüne kadar uygulanan birçok yöntem ve ilaç vardı. Teknolojinin ve tıbbın gelişmesi ile birlikte bunlara bir yenisi daha eklendi. Zayıflama hapları piyasada birçok zayıflama hapı mevcut fakat bunların kullanımı, yan etkileri vb. Konularda ne yazıkki internette pek bilgi mevcut değil. Bazı ilaçlar hakkında kullanıcı yorumları mevcut fakat onlarında doğruluğu tartışılabilir durumda olduğundan açıkçası net bir bilgi elde edilemiyor.

Etiketler: , ,

Devamı

 
19 Eylül 2010 / Fx15 hakkında

Fx15 kullanımı

FX 15 KULLANIMI
Fx 15 ürününün kullanım aşaması oldukça önemlidir. Bu ürünün kullanım sırasında dikkat edilecek bazı noktalar vardır. Dikkat edilmesi gereken noktalar göz ardı edilemediği takdirde kilo vermeme gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Fx 15 kullanmaya karar verdiğiniz anda doktora danışmalısınız. Eğer sağlık durumunuz bu ürünü kullanmaya müsait değilse kullanmamalısınız.

Etiketler: , ,

Devamı

 
2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12
 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları